Kryesore » 2012 » Prill » 24
Ka shume arsye qe te konsumojme portokallin, frutin e citrusit, i cili nuk duhet lene asnjehere pas dore.
E vetmja gje qe duhet te dini eshte qe portokalli dhe lengu i tij ne nderveprim me ilacet individuale ben qe ilaci te jete me pak efektiv, prandaj eshte e domosdoshme qe te keshilloheni me mjekun para se te filloni ta konsumoni.

Ruan vitalitetin
Pasi eshte perplot me uje dhe fibra, portokalli ben qe te ndiheni te ngopur. Nje studim ka ... Lexo më shumë »
Postuar nga: ksdardania | Data: 2012-04-24