Kryesore » 2011 » Qershor » 25 » Mblidhet Kongresi i Estetikės Dentare, teknologjitė e reja pėrmirėsojnė shėrbimet
2:29 PM
Mblidhet Kongresi i Estetikės Dentare, teknologjitė e reja pėrmirėsojnė shėrbimet
Problemet e estetikės kanė qenė nė fokus tė diskutimit nė Kongresin e parė tė Estetikės Dentare.
Petrit Vasili, Ministėr i Shėndetėsisė vuri nė dukje se shkenca nė saj tė teknologjive mė tė reja, ofron shėrbime me njė kualitet mė tė lartė pėr qytetarėt. 
Problemet e estetikės jo nė pak raste kushtėzojnė jo vetėm shėndetin e njeriut por edhe aspektin psikologjik te tij
Postuar nga: ksdardania | Vlersuar: 0.0/0

Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Ks-Dardania.
comments powered by Disqus